Криминал
Чому статус почесного Консула Румунії в Харкові має член організованого злочинного угруповання Микола Удяньский питає у своєму блозі волонтер Георгій Тука.
В мережі з'явилось відео на якому криптобізнесмен, більшість проектів якого мають ознаки шахрайства та почесний консул Румунії у Харкові Микола Удянський стріляє у свого охоронця з автоматичної зброї
Как олигархи, бизнесмены и депутаты поспособствовали карьере судьи Северного аппеляционного хозяйственного суда Марины Барсук.
Інцидент стався в Київі в місцевій кав'ярні на лівому березі Дніпра. Але дебошира навіть не затримали.
Почетный консул Германии в Украине, адвокат и бизнесмен Александр Кифак активно чистит упоминания о себе в интернете, добиваясь удаления материалов о связях с Юрием Иванющенко и причастности к финансированию российских террористов.
Имя Паоло Урфера заинтересовало польских журналистов после того, как в прошлом году футбольный клуб «Лехия» из Гданьска был куплен дубайским инвестиционным фондом Mada Global.
прокурором Франківської окружної прокуратури міста Львова Садлівським Володимиром Володимировичем здійснюється, так би мовити, “розкриття злочинів”. Так, завдяки зв`язці “прокурор Садлівський В.В. та адвокат Роман Манчур”, та деяких інших фігурантів, у громадян міста Львова та Львівської області відбираються будинки, квартири, земельні ділянки.
У столиці продовжує діяти транспортна мафія. На папері вона надає послуги таксі та перевезення. Але на ділі займається незаконною евакуацією автомобілів, відвертим викраденням автівок та підозрілими перевезеннями. Назва цієї компанії у багатьох на слуху – «Експрес-Т».
Як пише у своєму листі місцевий активіст Петро Іванеско, ренійська громада Одеської області, місцеві фермери, рибалки-аматори, підприємці «на воді» (так називають людей, які живуть навколо озера Кагул і намагаються хоч якось вижити у такий складний військовий час) нарешті об'єдналися, щоб дати останній бій підприємцю-мародеру Дмитру Зеленькову, який, користуючись військовим становищем, влаштував кримінально-економічний терор у Ренійському районі.
Дочь Назарбаева называют конечным бенефициаром ТОО "Оператор РОП" - скандальной компании, которая собирала утилизационные сборы в Казахстане. Должностные лица компании получили уголовные сроки за разворовывание 180 млрд. тенге, а Алия Нурсултановна вывела деньги и потратила их на покупку самолета, виллы в Дубае, особняка в Лондоне и швейцарского банка.
Бывший сотрудник Службы безопасности Украины, спецназовец Паук Евгений Валерьевич был замечен среди охранников одного из лидеров криминального мира России.
«На гарячому» викрили заступника голови Запорізької обласної ради, його помічника та депутата облради на наданні неправомірної вигоди одному із директорів закладу охорони здоров'я. Цікаво, чи ікається ще одному заступнику, а чи фактично керівнику Куценка Геннадію Фуксу?
Виявилось що “Мазня” молодої художниці Софії Морозюк це не про мистецтво, а про легалізацію коштів украдених на закупівлях Міністерства оборони сім’єю львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича.
Якоюсь дивною неписаною традицією в Україні стало те, що фігуранти багатьох кримінальних справ багаторічної давнини досі не несуть покарання, залишаючись на волі. Чи то у правосуддя руки не доходять, чи може є інші причини, через які їм вдається виходити сухими з води?
Эмигрантка Наталия Неваленная реализовала целый ряд «схем» по выкачиванию денег из украинских беженцев и бюджета Италии.
Попри повне торговельне ембарго проти рф, власник компанії здійснював купівлю-продаж сільськогосподарської техніки з рф та Білорусі. Товари потрапляли в Україну через Європу завдяки «компаніям-прокладкам».
Оперативники Департамента уголовного розыска вместе с киберполицией Киева и следователями Главного следственного управления задокументировали преступную деятельность группы лиц.
Киберполиция Хмельнитчины совместно со следственным управлением ГУНП в Хмельницкой области и сотрудниками УСБУ в Хмельницкой области разоблачили злоумышленников, наладивших схему скрытой переправки денег из России, используя запрещенные в Украине электронные платежные системы и сеть ботоферм.
Киевский апелляционный суд обязал Службу безопасности Украины (СБУ) опровергнуть недостоверную информацию относительно Михаила Рытикова, которого в 2019 году задержали по подозрению, якобы, в организации международной хакерской группировки.
Чи ви знайомі з такою особою, як Павло Душенко? Тоді розповімо, як наркоман, вбивця та колишній колектор став «активістом».