19.02.2024 | Криминал

НАБУ І САП затримали заступника обласної ради Запоріжжя Владислава Куценка під час отримання хабара

НАБУ І САП затримали заступника обласної ради Запоріжжя Владислава Куценка під час отримання хабара

«На гарячому» викрили заступника голови Запорізької обласної ради, його помічника та депутата облради на наданні неправомірної вигоди одному із директорів закладу охорони здоров'я. Цікаво, чи ікається ще одному заступнику, а чи фактично керівнику Куценка Геннадію Фуксу?

Служба безпеки спільно з НАБУ ліквідувала масштабну корупційну схему, до якої причетне керівництво Запорізької обласної ради.У результаті комплексних заходів на передачі хабара викрито заступника голови облради, його помічника і місцевого депутата.

За даними слідства, посадовці намагалися підкупити директора обласного медичного закладу.

За це очільник медустанови мав сприяти перемозі наперед визначених компаній у медичних закупівлях, а також вчиненню фінансових операцій вказаним медичним закладом в інтересах фінансових установ.

Правоохоронці викрили всіх трьох посадовців облради «на гарячому», одразу після передачі ними всієї суми неправомірної вигоди.

Наразі тривають обшуки за місцями роботи і проживання фігурантів.У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), вирішується питання щодо повідомлення чиновникам про підозру.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми, з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора.

Расследования