Политика

22.05.2024

За два месяца компания-новичок "Фарминко норд" (ЄДРПОУ 40938984) получила контрактов на общую сумму 617 млн грн

17.04.2024

Ніби мало було керівником ДП «Оператор тилу» Арсена Жумаділова з російським паспортом та бізнесом в т.о. Криму, а тепер цей синок генерала СБУ, який хизувався у формі НКВД та підтримував антимайдан в Одесі.

11.03.2024

Як стало відомо, в Рахівському районному суді готуються вибори голови суду, які повинні відбутися 2 квітня, або раніше, 28-29 березня.

16.02.2024

Україна два роки тримає оборону та веде повномасштабну кровопролитну війну. Усі ресурси країни задіяні на відсічі військової агресії Російської Федерації. Десятки тисяч загиблих мирних українських громадян та захисників Батьківщини. А в цей страшний час на ключових керівних постах стратегічних об'єктів, як і раніше, перебувають люди із сумнівною репутацією. Один з них – політик та успішний бізнесмен Костржевський Денис Борисович.

07.02.2024

В.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако вірогідно відсторонять як і Владислава Атрошенко

05.02.2024

Запорізька активістка Валерія Морозова, заявила що вона власноруч відремонтує усі дороги в Запоріжжі. І це не жарт, а офіційна заява активістки на Громадських слухання щодо пріоритетних напрямків використання бюджету громади міста Запоріжжя на 2024 рік.

24.01.2024

Нацгвардія України приховує свою елітну силу в тіні, але їх унікальні операції стануть частиною світової історії. Спецпризначенці, відомі як “Омега”, є тією невидимою силою, яка руйнує ворога вглибині тилу, вибухає мости та завжди першою прокладає шлях для перемоги.

15.01.2024

Російський бізнесмен Сергій Токарєв, на відміну від більшості своїх співвітчизників, є досить шанованою в Україні людиною з майже бездоганною репутацією. Принаймні – в певних колах, де або не знають, або не хочуть помічати його зв’язків з Росією (які нікуди не зникли і під час війни) та джерел доходів, завдяки яким він і будує свою поточну репутацію – візіонера, венчурного інвестора та «бізнес-ангела».

15.01.2024

«Зачем вы мне подсовываете мне этих коррупционеров» — так Зеленский отзывался о Шурме, а теперь взял на экономический форум в Давосе не премьер-министра Шмыгаля, а зам. главы ОП Ростислава Шурму

15.01.2024

Марьяна Безуглая давно стала символом неадекватности. Так же как В.Медведчук – символом предательства. Но есть кое-что, точнее, кое-кто, кто их связывает. И даже, складывается такое впечатление, вдохновляет нардепа быть настолько, мягко говоря, невменяемой.

07.01.2024

Корупція під час війни – бич не лише України. Практично на кожному конфлікті у світі так чи інакше наживаються хитрі на руку ділки.

03.01.2024

На думку Арсена Куатовича російський паспорт у його дружини це не проблема. А от чому очільник ДП «Державний оператор тилу» з російським паспортом займався перевезеннями в окупованому Криму через групу компаній (Атлант-сервіс, ТОВ Кримський Стиль та ін.) та купував там нерухомість це вже точно проблема.

26.12.2023

В той час коли в Німеччині лунають заклики запровадити “податок солідарності з Україною” – спеціальну надбавку до податку на прибуток для надання допомоги у веденні війни, безпосередньо в Україні продовжується практика податкових “скруток”.

26.12.2023

Открытие реестра электронных деклараций в Украине показало ранее неизвестные данные о богатствах народного депутата Украины, строительного магната и бывшего ОПЗЖшника Вадима Столара и его уже экс-жены Инны Майструк. В декларации скандального нардепа за 2021 год обнаружили квартиры, дома, люксовый автопарк и бизнес, связанный с обвиняемым в госизмене Виктором Медведчуком.

08.12.2023

Анна Огренчук, супруга “экс-смотрящего за Минюстом” Андрея Довбенко приехала в Киев, с поручением “решить вопрос” одного из своих топовых клиентов – Константина Жеваго.

06.12.2023

Виконуюча обов’язки глави податкової служби України Тетяна Кірієнко може піти у відставку, слідом за скандальним міністром оборони Олексієм Резніковим

11.10.2023

Государственная таможенная служба Украины официально сообщает, что распространенная в некоторых СМИ непроверенная информация об обнаружении на КПП «Захонь» венгерской стороной значительной суммы валюты, которую якобы перемещала жена заместителя Министра МВД Украины 29 сентября этого года, не нашла своего подтверждения.

30.08.2023

Слідкуйте за руками. Коротко почати треба з податкової.

лідкуйте за руками. Коротко почати треба з податкової.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/650383-sovpadenie_li_chto_russkie_mogut_v_blihajshee_vremja_poluchitj_monopoliju_na_onlajn_kazino_v_ukraine
08.06.2022

Руководителя Запорожской областной военной администрации Александра Старуха и его заместителя Злату Некрасову обвиняют в масштабных махинациях. Эти махинации невозможны без прикрытия со стороны заместителя руководителя Офиса Президента Кирилла Тимошенко, считают волонтеры и народный депутат Юлия Яцик

02.02.2022

Эпопея с незадекларированными машинами, на которых в последнее время регулярно разъезжают мелитопольские избранники, обросла совершенно странными – сказочными - подробностями.

Расследования