08.04.2024

Дочь Назарбаева называют конечным бенефициаром ТОО "Оператор РОП" - скандальной компании, которая собирала утилизационные сборы в Казахстане. Должностные лица компании получили уголовные сроки за разворовывание 180 млрд. тенге, а Алия Нурсултановна вывела деньги и потратила их на покупку самолета, виллы в Дубае, особняка в Лондоне и швейцарского банка.

06.04.2024

В начале октября прошлого года состоялась конференция по бытовой химии КОСМО БЫТ 2023, на которой присутствовали все крупные игроки рынка моющих и дезинфицирующих средств Украины. Во время лекции по маркетингу, сейлс компании Украинские химические технологии, поделился главным секретом успеха фирмы: 20-30% отката.

25.03.2024

Бывший сотрудник Службы безопасности Украины, спецназовец Паук Евгений Валерьевич был замечен среди охранников одного из лидеров криминального мира России.

11.03.2024

Як стало відомо, в Рахівському районному суді готуються вибори голови суду, які повинні відбутися 2 квітня, або раніше, 28-29 березня.

06.03.2024

Что же производит российская компания, связанная с Феликсом Чертком и Вадимом Ермолаевым? И почему  до сих пор не под санкциями торговец алкоголем и владелец предприятий в Крыму Феликс Черток?

19.02.2024

«На гарячому» викрили заступника голови Запорізької обласної ради, його помічника та депутата облради на наданні неправомірної вигоди одному із директорів закладу охорони здоров'я. Цікаво, чи ікається ще одному заступнику, а чи фактично керівнику Куценка Геннадію Фуксу?

16.02.2024

Україна два роки тримає оборону та веде повномасштабну кровопролитну війну. Усі ресурси країни задіяні на відсічі військової агресії Російської Федерації. Десятки тисяч загиблих мирних українських громадян та захисників Батьківщини. А в цей страшний час на ключових керівних постах стратегічних об'єктів, як і раніше, перебувають люди із сумнівною репутацією. Один з них – політик та успішний бізнесмен Костржевський Денис Борисович.

07.02.2024

Основатель компании Ajax Systems Александр Конотопский вероятно продолжает работать на рынок россии. Так, по версии издания Апостроф, существует ряд доказательств, что доказывает работу Ajax на страну-агрессорку. Техническим посредником в этом выступает Казахстан. Поэтому возникает вопрос: знает ли Конотопский об этом или он только способствует такому “черному бизнесу”.

07.02.2024

В.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако вірогідно відсторонять як і Владислава Атрошенко

05.02.2024

Запорізька активістка Валерія Морозова, заявила що вона власноруч відремонтує усі дороги в Запоріжжі. І це не жарт, а офіційна заява активістки на Громадських слухання щодо пріоритетних напрямків використання бюджету громади міста Запоріжжя на 2024 рік.

04.02.2024

Робилося все це через керовану Наглядову раду, як і в кейсі Ілона Маска, але в Україні все більш епічно: російські кошти, махінації, та корумповані правоохоронці.

24.01.2024

Нацгвардія України приховує свою елітну силу в тіні, але їх унікальні операції стануть частиною світової історії. Спецпризначенці, відомі як “Омега”, є тією невидимою силою, яка руйнує ворога вглибині тилу, вибухає мости та завжди першою прокладає шлях для перемоги.

17.01.2024

В мире моды, где каждый сезон принесет новые тенденции, модные платья занимают особенное место в сердцах стильных дам. Изысканные, красочные вечерние наряды стали неотъемлемой частью гардероба и предметом восхищения.

15.01.2024

Російський бізнесмен Сергій Токарєв, на відміну від більшості своїх співвітчизників, є досить шанованою в Україні людиною з майже бездоганною репутацією. Принаймні – в певних колах, де або не знають, або не хочуть помічати його зв’язків з Росією (які нікуди не зникли і під час війни) та джерел доходів, завдяки яким він і будує свою поточну репутацію – візіонера, венчурного інвестора та «бізнес-ангела».

15.01.2024

«Зачем вы мне подсовываете мне этих коррупционеров» — так Зеленский отзывался о Шурме, а теперь взял на экономический форум в Давосе не премьер-министра Шмыгаля, а зам. главы ОП Ростислава Шурму

15.01.2024

Марьяна Безуглая давно стала символом неадекватности. Так же как В.Медведчук – символом предательства. Но есть кое-что, точнее, кое-кто, кто их связывает. И даже, складывается такое впечатление, вдохновляет нардепа быть настолько, мягко говоря, невменяемой.

08.01.2024

Українські хакери KibOrg та NLB три місяці тому зламали бази даних російського Альфа-Банку, однієї із самих крупних і самих захищених банківських установ РФ. Після спростування прес-службою Альфа-Банку інформації про злом, українські хакери виклали повну базу у відкритий доступ.

08.01.2024

Виявилось що “Мазня” молодої художниці Софії Морозюк це не про мистецтво, а про легалізацію коштів украдених на закупівлях Міністерства оборони сім’єю львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича.

07.01.2024

Корупція під час війни – бич не лише України. Практично на кожному конфлікті у світі так чи інакше наживаються хитрі на руку ділки.

06.01.2024

Якоюсь дивною неписаною традицією в Україні стало те, що фігуранти багатьох кримінальних справ багаторічної давнини досі не несуть покарання, залишаючись на волі. Чи то у правосуддя руки не доходять, чи може є інші причини, через які їм вдається виходити сухими з води?

Расследования