30.06.2024

Остап и Юрий Доскичи из Львова со своим значительным состоянием могли бы быть в рейтинге самых богатых украинцев по версии Forbes, однако их там нет. Они избегают публичности из-за многочисленных уголовных дел, связанных с их компаниями.

30.06.2024

Львовские бизнесмены с неоднозначной биографией и очевидным криминальным шлейфом неоднократно были героями антикоррупционных расследований. Ранее описывали не только преступные схемы компаний Доскичев, но и то, как благодаря подставным лицам образуются компании, через которые прогоняются миллиарды, и не уплачиваются налоги на сотни миллионов гривен.

26.06.2024

Офіційно у Миколи Тищенко було три дружини. Перша – Лариса Тищенко народила йому у дві тисячі п’ятому році сина Данила. Друга дружина Ірина Журавська, племінниця колишнього заступника мера Києва Віталія Журавського дуже швидко зрозуміла, хто такий Тищенко.

24.06.2024

Владислав Володський на сьогодні є одним з основних постачальників продуктів до військових частин ЗСУ. Він на колінах просить пощади у невідомого кредитора, якому заборгував 500 тисяч - запис в стилі дев'яностих.

22.05.2024

За два месяца компания-новичок "Фарминко норд" (ЄДРПОУ 40938984) получила контрактов на общую сумму 617 млн грн

03.05.2024

Национальная полиция подозревает компанию Максима Шкиля «Автострада» в разворовывании средств государственного бюджета

01.05.2024

Максим Викторович Шкиль, украинский предприниматель, замешанный в коррупционных связях, отмывании денег, разворовывании украинского государственного бюджета

30.04.2024

прокурором Франківської окружної прокуратури міста Львова Садлівським Володимиром Володимировичем здійснюється, так би мовити, “розкриття злочинів”. Так, завдяки зв`язці “прокурор Садлівський В.В. та адвокат Роман Манчур”, та деяких інших фігурантів, у громадян міста Львова та Львівської області відбираються будинки, квартири, земельні ділянки.

23.04.2024

Правоохоронні органи виявили масову фальсифікацію  фітосанітарних сертифікатів на сільськогосподарську продукцію, що експортує Україна на світовий ринок.

20.04.2024

У столиці продовжує діяти транспортна мафія. На папері вона надає послуги таксі та перевезення. Але на ділі займається незаконною евакуацією автомобілів, відвертим викраденням автівок та підозрілими перевезеннями. Назва цієї компанії у багатьох на слуху – «Експрес-Т».

17.04.2024

Ніби мало було керівником ДП «Оператор тилу» Арсена Жумаділова з російським паспортом та бізнесом в т.о. Криму, а тепер цей синок генерала СБУ, який хизувався у формі НКВД та підтримував антимайдан в Одесі.

17.04.2024

З надісланих нам нашим читачем матеріалів стало відомо, що криптошахрай Микола Удянський, любить не тільки гроші, а й жінок, побільше та подешевше.

17.04.2024

Як пише у своєму листі місцевий активіст Петро Іванеско, ренійська громада Одеської області, місцеві фермери, рибалки-аматори, підприємці «на воді» (так називають людей, які живуть навколо озера Кагул і намагаються хоч якось вижити у такий складний військовий час) нарешті об'єдналися, щоб дати останній бій підприємцю-мародеру Дмитру Зеленькову, який, користуючись військовим становищем, влаштував кримінально-економічний терор у Ренійському районі.

08.04.2024

Дочь Назарбаева называют конечным бенефициаром ТОО "Оператор РОП" - скандальной компании, которая собирала утилизационные сборы в Казахстане. Должностные лица компании получили уголовные сроки за разворовывание 180 млрд. тенге, а Алия Нурсултановна вывела деньги и потратила их на покупку самолета, виллы в Дубае, особняка в Лондоне и швейцарского банка.

06.04.2024

В начале октября прошлого года состоялась конференция по бытовой химии КОСМО БЫТ 2023, на которой присутствовали все крупные игроки рынка моющих и дезинфицирующих средств Украины. Во время лекции по маркетингу, сейлс компании Украинские химические технологии, поделился главным секретом успеха фирмы: 20-30% отката.

25.03.2024

Бывший сотрудник Службы безопасности Украины, спецназовец Паук Евгений Валерьевич был замечен среди охранников одного из лидеров криминального мира России.

11.03.2024

Як стало відомо, в Рахівському районному суді готуються вибори голови суду, які повинні відбутися 2 квітня, або раніше, 28-29 березня.

06.03.2024

Что же производит российская компания, связанная с Феликсом Чертком и Вадимом Ермолаевым? И почему  до сих пор не под санкциями торговец алкоголем и владелец предприятий в Крыму Феликс Черток?

19.02.2024

«На гарячому» викрили заступника голови Запорізької обласної ради, його помічника та депутата облради на наданні неправомірної вигоди одному із директорів закладу охорони здоров'я. Цікаво, чи ікається ще одному заступнику, а чи фактично керівнику Куценка Геннадію Фуксу?

16.02.2024

Україна два роки тримає оборону та веде повномасштабну кровопролитну війну. Усі ресурси країни задіяні на відсічі військової агресії Російської Федерації. Десятки тисяч загиблих мирних українських громадян та захисників Батьківщини. А в цей страшний час на ключових керівних постах стратегічних об'єктів, як і раніше, перебувають люди із сумнівною репутацією. Один з них – політик та успішний бізнесмен Костржевський Денис Борисович.

Расследования