17.04.2024 | Бизнес

Микола Удянський: Ніщо так не зміцнює шлюб як зрада коханій!

Микола Удянський: Ніщо так не зміцнює шлюб як зрада коханій!

З надісланих нам нашим читачем матеріалів стало відомо, що криптошахрай Микола Удянський, любить не тільки гроші, а й жінок, побільше та подешевше.

итач нам надіслав відео на якому респектабельний сім’янин, батько трьох дітей, Микола Удянський проводить час із особою з явно заниженою соціальною оцінкою, або повією. Читач стверджує, що це традиційне проведення часу пана Миколи, яке дружині він подає як виснажливі тренування в залі.

 

 

 

Повне відео ми викладати не будемо, тому що воно просто мерзенне, але хочемо вам сказати, що під маскою респектабельного бізнесмена насправді ховається на всю макітру хворий маніяк, який під кінською дозою кокаїну б’є і ґвалтує жінок просто як тварина.

Здивування викликає той факт, що попри те, що в інтернеті достатньо матеріалів про шахрайські схеми кокаинового наркомана Удянського, він, як і раніше, залишається почесним консулом республіки Румунія в Україні!

Можливо, звичайно, що 300 000 доларів, які Удянський віддав за дипломатичний паспорт, потрапили в потрібні руки, і тому його аморальна сторона натури невідома уряду Румунії.

Або Удянський встиг “підчистити” в інтернеті весь компромат на нього.

Нещодавно Удянський віддав понад 100 000 доларів на заміну статей з негативною інформацією про нього на позитивну, і купив собі низку титулів у таких самих аферистів як він.

У 2022 році Удянський купив собі 2,4 передплатників на аккаунт в Інстаграм, що дозволило йому здобути премію Всесвітня премія Influencers and Bloggers Awards у категорії Digital currency influencer. Хоча за фактом ця премія така сама цінна як його передплатники.

А у 2024 році Микола Удянський купив собі титул “бізнесмен року” на заході Нагорода Конгресу 2023, по суті також схожим на аферистів з усього світу.

Окрему увагу заслуговує сторінка крипто шахрая Удянського на сайті Вікіпедії, за яку він заплатив 15 000 доларів – за видалення всієї “інформації, що його ганьбить”, а за фактом правди, на нього.

nenka.info

 

 

Расследования