03.05.2016 | Политика

Киевскую полицию привлекают в качестве "титушек" в заказных акциях

Киевскую полицию привлекают в качестве "титушек" в заказных акциях

Ще в березні відбулася скандальна подія навколо державного підприємства «УкрГазВидобування». Тоді два народних депутата від фракції «Народний Фронт» Поляков Максим Анатолійович та Дейдей Євген Сергійович організували облогу держпідприємства, що знаходиться за адресою Київ, вул. Кудрявська, 26/28.
Дейдей разом з так-званою «Самообороною Майдану», навіть намагався штурмувати будівлю

Метою заворушень було відстоювання інтересів фірми Мoston Properties Limited, так званої «фірми-прокладки», пов’язаної із попереднім звільненим керівництвом однопартійця депутатів — Миколи Мартиненка, що нанесло величезних збитків державному підприємству. Докладно про аферу Мартиненка писав Сергій Лещенко в матеріалі «Вишки Бойка-2: Соратники Яценюка захищають лондонську прокладку»

Полк "Київ"

Але мало хто звернув увагу на те, що в заворушеннях в якості «активістів» взяли участь представники національної поліції з Полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ»

Поліцейські були навіть в формі державного зразку, що видаються поліції спецпризначення, а деякі навіть в екіпіровці.

1

Організатором залучення поліцейських до заворушень був народний депутат Євген Дейдей. Річ у тім, що він є «куратором» полку «Київ».

Про це написали на сторінці, що висвітлює «діяльність» так-званого куратора.

Також в мережі з’явилось фото, ті відео в якому видно, що разом з депутатом Дейдеєм у заворушеннях приймали участь близько 15 співробітників поліції з ППСПОП «Київ».

 

Як повідомили #трайдент представники ППСПОП «Київ», це вже не перший випадок, коли так званий куратор використовує співробітників поліції в своїх політичних цілях, протиправних діях та замовленнях

47839-deydey

Наприклад, захоплення Одеського НПЗ також забезпечували поліцейські з батальйону «Київ-1»

Очевидно, що такими вчинками депутат дискредитує Національну Поліцію, бійців АТО.
Оскільки більшість бійців полку «Київ» це справжні патріоти та добровольці, що пішли в АТО безпосередньо з Майдану.

расширенное

Хочемо звернутись, до голови Національної поліції, Хатії Деканоідзе, та прокуротури розібратись із злочинною діяльністю депутата Дейдея.

Звертатись до міністра Авакова немає сенсу, оскільки вся діяльність його «підлеглого» Дейдея з ним погоджена.

Расследования