28.04.2016 | Политика

Тимошенко в "Chanel" и дизайнерских платьях "живет" на 6 тисяч в месяц

Тимошенко в "Chanel" и дизайнерских платьях "живет" на 6 тисяч в месяц

Депутатка та екс-прем’єр Юлія Тимошенко демонструє просто таки дива розподілення сімейного бюджету. Адже згідно її декларації, живе вона на 6 тисяч гривень на місяць, хоча лише одні її окуляри коштують приблизно 10 тисяч, і те зі знижкою

Наприкінці лютого на сайті Ради було оприлюднено декларацію Тимошенко за 2015-й рік.

Загальна сума сукупного доходу Леді Ю, включаючи зарплату та інші виплати, становила 75 тисяч 616 гривень. Це все доходи, вказані депутатом як зароблені нею особисто.

Виходить, що в місяць Юлія Володимирівна заробляє лише 6300 гривень.

 Новий імідж Тимошенко нещодавно підірвав мережу. А така оправа коштує точно більше задекларованої зарплатні депутатки

Залишається думати, що Юлія Володимирівна "доношує" залишки минулої розкоші. Інакше яким чином вона могла б купити на свою доволі скромну зарплату окуляри від "Chanel", які зі знижкою коштують 8-10 тисяч гривень. Тож можливо, незабаром ми почнемо бачити Тимошенко у сукнях демократичних брендів, якими не гребує навіть перша леді.  

Щоправда, родичам Юлії Тимошенко із заробітком пощастило більше. Адже в графі "Отримані з джерел за межами України членами сім’ї декларанта" вказана сума 138 тисяч доларів.

 
 Зі знижкою у мережі подібну оправу можна знайти за 200 фунтів - близько 8 тисяч гривень

Імовірно, то саме рідні балують Тимошенко дорогими лахами та аксесуарами, адже не секрет, що у "найкращі" часи Тимошенко надавала перевагу найдорожчим брендам – Valentino, Louis Vuitton, Prada, Dior. Особливе місце у гардеробі депутатки завжди посідав "Chanel".

 Любов до одягу та аксесуарів "Chanel" Тимошенка пронесла крізь роки

Крім того, пані Юля має особистого дизайнера і на батьківщині. Усім відомо, що сукні для екс-прем’єрки шиє Айне Гассе.

Як вдалося дізнатися ТаблоIDу від прихильниць одягу Гассе, її сукні з ательє коштують в середньому тисячу доларів, брюки – 500$, а пальта 1,5-2 тисячі. Однак для Тимошенко дизайнер шиє унікальні речі.

 Юлія Володимирівна вже давно користується послугами дизайнерки Айне Гассе

Зокрема, сукня "5 елемент", у якій депутатка відзначала 55-й день народження, теж начебто справа рук Гассе.

Нещодавно у програмі "Світське життя" Катя Осадча намагалася розпитати Айне про ідею створення цієї феєричної суконьки. Але дизайнерка відмовилася казати про це взагалі.

 Скільке коштує подібне "диво" дизайну залишається здогадуватися, але явно більше місячного доходу депутатки

Сумок у Тимошенко, мабуть, вистачить на кілька років вперед. Тому до Ради депутатка ходить з класикою зі старих колекцій. Принаймні, з сумкою від "Prada", яка нині на ebay коштує всього лише 1250 доларів. 

 Сумка схожа на модель від "Prada", мабуть, куплена за кошт багатших родичів депутатки

Також Тимошенко давно відома любов’ю до перлів від "Шанель". Однак влітку минулого року у Раді депутатка заявила, що це біжутерія, та навіть обіцяла здати намисто на експертизу.

 "Я здам це. Я візьму три-чотири депутати на експертизу - це біжутерія, і тут немає жодної перлини", - волала з трибуни Тимошенко

Останнім часом Тимошенко носить сережки з перлами та намисто, але начебто не від "Chanel".

 А цей шалик дуже вже схожий на принтовані шалики від "Valentino". У мережі їх можна знайти за 400 доларів у середньому. Але ж Леді Ю з такою скромною зарплатнею навряд чи може собі дозволити цю дорогу річ. Хіба що родичі подарували...

Фото "Української правди", Богдана Бортакова з Facebook, Тabloid, JetSetter.ua, з сайту Тимошенко

tabloid.pravda.com.ua

Расследования