16.05.2016 | Политика

Любовницы украинских политиков (ФОТО)

Любовницы украинских политиков (ФОТО)

Одурманенные властью политики пытаются самоутвердиться во всех сферах, а о каком самоутверждении может идти речь без любовниц?

Кожен чоловік – це мисливець. Полює він за мамонтами (в сучасному світі за грошима, машинами і т.д.) і за тими, хто цих мамонтів для нього буде готувати.

Існує думка, що у пристойного мисливця таких «господинь» вогню повинно бути багато. Одні мають статус офіційних кухарок і існують для того, щоб нагодувати, одягнути, обігріти і відправити на полювання. Інші ж, так би мовити, для «душі» – вони піднімають моральний дух мисливця і окриляють його на подвиги. Відомі політики – теж мисливці і це доводить їх статус. Свого головного мамонта вони вже вбили. По-старому здобич їм готують офіційні дружини, а душу зігрівають коханки.

 

15629_2_415x250

Найголовнішим мисливцем в Україні являвся екс-президент-втікач Віктор Янукович. Його берегиня вогню екс-перша леді Людмила Янукович перебуває досі далеко від чоловіка, фактично, в укритті. Вона не зявляється на офіційних заходах, не дає інтерв’ю. А ось поруч з екс-гарантом часто бачили якусь журналістку Олену Березовську. Вона входила в пул Януковича і всюди його супроводжувала. Дійшло до того, що юне дарування від журналістики змушене було дати інтерв’ю з приводу свого «статусу». Дівчина зазначила, що вона не коханка, а просто хороший друг Януковича і додала, що він полонив її «своїм розумом».

 

image

 

Серед не останніх мисливців країни і Віталій Кличко з Арсенієм Яценюком. І у першого і у другого є свої «дами серця». У екс-боксера таких дам більше, але тривалий час статус першої пасії Кличко носила Зоряна Вишинська, яка його ніжно називала «клишоногий ведмедик». Але цей «ведмедик» нібито різко порвав зі своєю «дамою серця». Впливала чи Зоряна на рішення Кличка, достовірно не відомо. Правда, злі язики стверджують, що співробітники і секретарі політика займалися тим, що організовували зустрічі Кличка з його коханкою десь за кордоном.

Відносно Арсенія Яценюка, то інформація про те, що у нього є пасія, з’явилася ще в 2009 році. Нею виявилася Світлана Нєжнова, яку він тоді влаштував на посаду заступника голови СБУ. Проти Нєжновою було порушено кримінальну справу, але пізніше – спущено на гальма.

 

 

Ïåòð Ñèìîíåíêî ñ ñóïðóãîé Îêñàíîé Âàùåíêî. Øîó Âå÷åðíèé êâàðòàë.

 

А ось лідер всіх комуністів пенсіонер Петро Симоненко не тільки завів собі «фаворитку», але пізніше і одружився на ній. Оксана Ващенко була його прес-секретарем, тобто завжди перебувала «поруч». Вона настільки зачарувала лідера КПУ, що він навіть не дивлячись на скандал в пресі, розлучився з дружиною, а потім і офіційно пов’язав свою долю з коханкою.

Вистачає любителів сходити наліво і серед зарубіжних політиків. Так, хіба що ледачий не обговорював зв’язок між Президентом РФ Володимиром Путіним і гімнасткою Аліною Кабаєвою. Подейкують, що гімнастка навіть народила йому сина. Але Аліна стверджує, що хлопчик Арсеній, який завжди перебувати разом з нею – просто її племінник … Масла у вогонь підлило і розлучення Путіна з дружиною. Тоді статус Першої леді РФ пророкували саме Кабаєвої. Але Путін поки вирішив походити в неодружених.

 

Russian President Vladimir smiles as looks at the Russian gymnast Kabayeva during the meeting with Russian Olympic team in Moscow

Не минули «стріли Амура» і серце колишнього Президента Грузії Михайла Саакашвіллі. Він завів роман з Аланою Гаглоєва, яка завагітніла в той же час, що і президентська дружина. Коханку змусили зробити аборт і відправили на заслання. У родині Саакашвіллі офіційно був відновлений мир і спокій.

marilyn-monroe6

 

А ось фотомодель Карла Бруні зуміла не тільки «застрибнути в ліжко» до Президента Франції (вже колишнього) Ніколя Саркозі (для цього, погодьтеся, великого розуму не треба), а й відбити його у дружини. Саркозі розлучився зі своєю дружиною заради коханки і зробив її Першої леді.

Найвідомішими «фаворитками» сильних світу цього стали Моніка Левінські (її зв’язок з Біллом Клінтоном спричинила до його відставки з поста Президента США) і Мерлін Монро (зустрічалася з братами Кеннеді, подейкують, що через постійне психологічної напруги Монро і покінчила життя самогубством, хоча є версія, що її вбили за наказом глави ФБР, якому дуже не подобалася зв’язок Монро з Президентом).

korupciya.com

Расследования