10.05.2016 | Политика

Дети политиков массово удаляют страницы в соцсетях (ФОТО)

Отпрыски украинского политикума, обычно выставляющие напоказ новые авто, брендовые шмотки и заграничные поездки закрывают страницы в соцсестях

У такий складний для країни час нащадки політиків вважали за краще затерти інформацію про себе і свою далеко небідної життя. Причому вирішили "зникнути" з мережі не тільки дітки представників правлячої партії, а й опозиційних парламентаріїв.

Так, ще недавно своїми хутрами і життям в Лондоні в інтернеті хвалилася дочка регіонала Ігоря Шарова, якого називають одним з найвпливовіших людей України.

Проте вже сьогодні її акаунт виявився видалений.

А от її брат поки не готовий відмовитися від спілкування в мережі. Підписаний він хитро – опустив з свого прізвища кілька букв, інформації про себе майже ніякої, в друзях – лише близькі люди. Але "Обозреватель" все одно відшукав його аккаунт в просторах інтернету.

 

Після того, як ЗМІ відшукали у мережі сторінку невістки Петра Порошенко і написали про екстремальні пристрастях дівчата, та поспішила видалити свій аккаунт.

Зазвичай, через час, коли інтерес ЗМІ до сторіночці згасає, родичі політиків відновлюють спілкування в соцмережах. Але, мабуть, час такий … Юлія Порошенко в простори інтернету поки не зважилася повернутися.

 

Куди хитріше вирішила поступити племінниця нардепа-регіонала Віталія Журавського, у минулому "Міс Україна", а нині – дружина московського бізнесмена. Днями Ірина ще з’являлася на своїй сторінці Вконтакте. А вже сьогодні королева краси перейменувала свій аккаунт і видалила з нього всі свої фото, а їх у моделі було – хоч відбавляй.

Тепер сторінка Журавської називається "Марія Гавриленко" і замість колишньої "Міс Україна" на фото з аватарки аккаунта на нас дивиться "укурений лисиць".

 

 

Джерело фото сторінка Ірини Журавської Вконтакте

Видалила свою сторінку з інтернету і невістка Балоги – Едіта Гелетей. У середині вересня красуня хвалилася своїми фото в бікіні, а вже зараз в її акаунті лише сувора напис "Сторінка користувача вилучена. Інформація недоступна".

Нагадаємо, що невістка Балоги – юрист, головний спеціаліст реєстраційної служби Мукачівської райдержадміністрації.

Джерело фото сторінка Едіти Гелетей Вконтакте

Затерла інфу про себе в соцмережі і дочка нардепа-ударівці Сергія Куніцина. Наталя, яка вела програму на кримському ТБ і в цілому була досить публічною людиною, тепер вирішила не світитися зайвий раз.

 

Джерело фото сторінка Наталії Куніциною Вконтакте

Приховав фото з власного Instagram і молодший син регіонала Нестора Шуфрича. Хлопець є повним тезкою свого тата, що тільки погіршує ситуацію. Тепер кожен, хто хоче сказати "пару добрих" його батькові – знаходять в мережі фотоблог Нестора-молодшого.

Так що фотки з відпочинку і крутих вечірок в Instagram Шуфрича тепер недоступні.

Расследования