12.05.2016 | Криминал

Скандальный экс-нардеп из партии "Батькивщина" Руслан Богдан (Мусиенко) скупает голоса на Полтавщины

Скандальный экс-нардеп из партии "Батькивщина" Руслан Богдан (Мусиенко) скупает голоса на Полтавщины

Кандидат в народные депутаты на 151 из избирательных округов Полтавской области занимается подкупом избирателей, сообщает Национальное бюро расследований Украины

На 151-му виборчому окрузі, що на Полтавщині, очікуються позачергові вибори до Верховної Ради. Після призначення народного депутата від цього округу Тараса Кутового міністром аграрної політики та продовольства України в уряді Володимира Гройсмана, на його місце імовірно претендуватиме один з кандидатів від ВО “Батьківщина”. Цей кандидат – депутат Полтавської обласної ради Руслан Богдан.

Як стало відомо НБРУ з власних джерел, кандидат у депутати на 151 му окрузі Руслан Богдан (Мусієнко) вже почав засівати округ подарунками.

Останні декілька днів на території округу, до якого входять Пирятинський, Гадяцький, Лохвицький, Чорнухинський, Гребінківський і частина Лубенського району учням шкіл масово роздають подарунки до Великодня.

Нагадаємо, що Руслан Богдан – колишній народний депутат від “Батьківщини”, людина більше, ніж відома не тільки на Полтавщині, а і в Україні. І пов’язана така відомість насамперед з педофільним скандалом і причетністю Богдана до кримінальних структур.

13 жовтня 2009 року депутати Верховної Ради Вадим Колесніченко та Григорій Омельченко заявили, що у відомому Міжнародному дитячому центрі “Артек” були зґвалтовані два вихованця, і мали місце інші випадки педофілії. В цьому депутати звинуватили своїх колег – Віктора Уколова, Сергія Терьохіна та Руслана Богдана.

Справу з часом вдалося “зам’яти”, було створено Спеціальну слідчу комісію, але наприкінці 2011 року Генеральна прокуратура оголосила про закриття справи.

Також Руслан Богдан неодноразово був у полі зору Головного управління кримінального розшуку МВС (проходив за оперативною справою «Бобри»): у листопаді 1993 року як учасник злочинної групи, яка займалась пограбуваннями, у серпні 1995 року та у вересні 1997-го його перевіряли на предмет причетності до навмисного вбивства. У вересні 1998 року Руслан Мусієнко (тоді ще він був Мусієнком, а не Богданом) був навіть затриманий з двома учасниками за вимагання 4200 доларів у підприємця. Після цих подій, вирішивши займатись політикою, у 2004 році Мусієнко і взяв прізвище дружини – Богдан, аби не привертати своїм ім’ям надмірну увагу ЗМІ до своєї персони.

Наразі з’явилась інформація, що Богдан займається продажем природного газу комунальним підприємствам Полтавської області і сусідніх областей.

В той час, коли Юлія Тимошенко публічно заявляє про корупційні схеми в ПАТ “Укргазвидобування”, вона свідомо замовчує інформацію про причетність свого соратника Богдана до цих схем.

antikor

Расследования