Как живет киевский прокурор на 5 тысяч гривен: путешествия в Монте-Карло и участок возле озера

Как живет киевский прокурор на 5 тысяч гривен: путешествия в Монте-Карло и участок возле озера

Прокурор прокуратури Печерського району міста Києва Ігор Черновський подорожує до Монте-Карло, Ніцци та Парижа й живе у заміському будинку в елітній Кончі-Заспі. Хоча у своїй декларації він вказав, що отримує п’ять тисяч гривень на місяць та їздить на старому Lexus

Про це пише ТСН з посиланням на журналіста Дениса Бігуса.

За його інформацією, батько дружини Черновського - колишній прокурор Києва Анатолій Мельник. Вона до 24 років встигла відкрити за 7 мільйонів власну фірму.

Подружжя проживає у нібито подарованому будиноку з озером в закритому містечку в Конча-Заспі під Києвом та має квартиру на Печерську. Сама Дар’я Черновська, якій належить маєток, у розмові з журналістами відмовилася коментувати походження свого права власності.

В останній декларації її чоловіка за 2014 р. зазначено 60 тис. грн річного доходу: жодної нерухомості і копійки на рахунках. У Печерській прокуратурі він щонайменше з 2012 р., а до того Ігор Черновський був оформлений як ФОП, займався "забезпеченням фізичного комфорту". У його родини в Чернівцях – вже 10 років будівельний бізнес (ПП "Єврофасадбуд" належить батькові прокурора, Василю Черновському).

За інформацією журналістів "Наших грошей", прокурор разом із дружиною проживають у комплексі на місці колишнього дитячого табору в Конча-Заспі, де під виглядом реконструкції збудували півсотні будинків, власниками котрих виявилися також екс-міністр оборони, суддя ВГСУ, народний депутат і ще низка "цікавих людей". За документами будинки провели як дитячий оздоровчий комплекс. 

Расследования